Evlilik Sitesi    ANA SAYFA
Evlenmek isteyen erkekler    EVLENMEK İSTEYEN ERKEKLER
Evlenmek isteyen bayanlar    EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR

Oğretmen Türk Arkadaşlık Sitesi

Manisa, Dul-boşanma, 46, Öğretmen

46 yaş, 3 evlat, 1 tanesi yanımda, öğretmen, uşaklı, görev icabı manisa, 6 yıl önce boşanmış, kendi halinde, ev iş arası mekik dokuyan, sayılı arkadaşı olan, içki sigara içmemiş, 2 evladı üniversite de, 1 i yanında,2 kız 1 erkek, çocuklu biri ile evlenmek isteyen biriyim.

Görüntülenme
774
Izmir, Bekar-hiç-evlenmemiş, 39, Öğretmen

39 yaşında evlenmemiş biriyim aslen İzmirli ve İzmir'de yaşıyorum. Öğretmenim, gerçekten sevmek ve sevilmek isteyen, hiç evlilik yapmamış dürüst biriyle tanışmak istiyorum, o kişinin de benim gibi lisans mezunu olması önemlidir. Farklı şehirde yaşaması sorun değil.

Görüntülenme
753
Istanbul, Dul-boşanma, 42, Öğretmen

Merhaba,İstanbul Anadolu yakasının başlangıcında oturuyorum. Kendi halinde yaşayan birisiyim. Bazen bu sayfanın insanın kaderinin değişeceği bir yer olduğunu düşünüyorum. İstediğim sadece yaşı yaşıma boyu boyuma uygun birisi olsun değil, onun için bir yaş sınırlaması yapmayı düşünmedim hiç, güz...

Görüntülenme
669
Istanbul, Bekar-hiç-evlenmemiş, 45, Öğretmen

Hayattan keyif almasını biliyorum, küçük şeyler beni mutlu eder. Ailemi seviyorum. Çok iyi bir ilişkim var. ... Arkadaşlarım benim için çok değerlidir. ... Dedikodudan nefret ederim. Çok sağlıklıyım, bugüne şükrediyorum. Kimseyi değiştirmeye çalışmam, herkesin olduğu gibi olmasına izin ver...

Görüntülenme
1016
Istanbul, Dul-boşanma, 43, Öğretmen

Merhaba ben 79 luyum uzun zamandır öğretmenim 2 yılı geçti boşandım ve çocuğum yok terazi burcuyum ve tüm özeliklerini taşıyorum gezmeyi müziği sanatı çok severim niyeti benim gibi evlilik olan üniversite mezunu uyuşabileceğim biri ile tanışmak görüşmek istiyorum.

Görüntülenme
1564
  • Sayfa 1 toplam 1
  • «
  • 1
  • »

DAHA FAZLA ADAY GÖREBİLMEN İÇİN !
SENİNDE PROFİLİN OLMASI GEREK !
ÜCRETSİZ PROFİL OLUŞTUR

Yukarı